Stonogi.pl to firma istniejąca na polskim rynku artykułów do twórczości rękodzielniczej od roku 2007. Jedną z gałęzi naszej działalności jest handel hurtowy prowadzony w ścisłej współpracy z litewską firmą Daily ART (dawniej Akrilanas), producentem szerokiej gamy mediów do decoupage, farb i złoceń.

Nasza współpraca z firmą Daily ART datuje się od roku 2009, kiedy to przebojem weszła ona na polski rynek (jeszcze pod nazwą Akrilanas) z linią produktów do decoupage. Od tego czasu pozostawaly one w ciągłym rozwoju. Jedne były udoskonalane, pojawiały sie nowe. Jednym z najbardziej lubianych przez klientów produktów Daily ART jest uniwersalny klej do decoupage, obecnie jeden z najlepszych dostępnych na rynku.

Rok 2012 to rok dużych zmian w firmie Akrilanas, zarówno w płaszczyźnie produkcyjnej (zaostrzenie rygorów produkcji) jak i dystrybucyjnej. Najważniejsza z nich to zmiana nazwy na Daily ART, dotycząca zarówno producenta jak i samych mediów. Drugą, niezwykle istotną zmianą, wprowadzoną w marcu 2013, jest ustanowienie wyłącznego dystrybutora firmy Daily ART w Polsce - firmy Stonogi.pl.